O firmie

Kubiko - producent koncentratów lodów w proszku

Naszym celem jest jakość.

Firma KUBIKO jest producentem koncentratów lodów w proszku, z których wyrabia się tzw. lody amerykańskie, świderki oraz lody włoskie, soft.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo koncentraty o smaku śmietankowym, waniliowym, czekoladowym oraz smaki owocowe. Sprawdzona receptura i wysokiej jakości składniki pozwalają na wyprodukowanie najwyższej jakości lodów. Bazując na kontaktach z naszymi odbiorcami i ciągłym doskonaleniu procesów produkcji pragniemy sprostać rosnącym wymaganiom klienta.

HACCP

Wprowadzenie systemu HACCP pozwala nam produkować bezpieczną żywność. Dzięki stosowaniu się do procedur na każdym etapie produkcji, doborze najlepszych półproduktów oraz naszej solidnej pracy otrzymujecie Państwo produkty najwyższej jakości.

Środowisko

Zwróciliśmy też uwagę na potrzebę ochrony środowiska naturalnego, realizujemy w naszym zakładzie odzysk, zbiórkę i recykling własnych odpadów poprodukcyjnych.

Baza transportowa

Własna baza transportowa pozwala nam w pełni sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców co do szybkiej realizacji złożonych zamówień.

Drobne zamówienia na terenie Polski centralnej i południowej obsługujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, minimum logistyczne 30kg, koszty przesyłki po naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy!

Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny i terminowość dostaw!

Nasze motto

"Klient - największa wartość, produkt - najwyższa jakość".